Який бенефіт буде Черкасам від «Бенефіту»

14 листопада 2019, 11:49

фото тематичне

В Черкаський регіон може зайти новий глобальний інвестор, пов’язаний із житловим та офісним будівництвом, а також рішеннями в галузі телекомунікацій.

За інсайдерською інформацією з Кабінету міністрів, компанія з серйозними інвестиційними можливостями має намір зайти зі своїми типовими проектами у цілу низку обласних міст центральної України. І зокрема – в Черкаси.

Мова іде про реалізацію об’єктів комерційної нерухомості у першу чергу – сучасних типових бізнес-центрів із розвиненою інфраструктурою та можливостями технопарків.

На думку консультанта Української асоціації інвестиційного бізнесу Олександра Голопатюка стандартний обсяг інвестицій для тих рітейл-проектів може сягати 50 млн. дол. Але за умов, якщо місцева влада піде на конструктивний діалог.

- Сьогодні в регіонах попит на сучасні технологічні офісні центри не реалізований зовсім. Для інвесторів – це перспективна ніша. На даний момент існують типові проекти, які можна приземляти в різних регіонах приблизно з однаковими стартовими можливостями. Обсяг таких інвестицій може коливатися від 30 до 70 млн.дол. При чому інвесторів цікавить не окреме місто чи регіон, а мережевий принцип роботи. Я знаю, що такі проекти сьогодні існують у різних компаній і приземлятися вони збираються у Центральній Україні – Черкаси, Полтава, Кіровоград.

За інсайдерською інформацією одним із таких інвесторів може бути компанія «Бенефіт», яка змогла акумулювати серйозні ресурси для подальшого розвитку рітейл-бізнесу в Україні.

За даними сайту журналістських розслідувань «Наші гроші» за цією компанією можуть знаходитися інтереси опального українського олігарах Д. Фірташа.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору