Яким повітрям дихають черкасці в теплий період року

07 серпня 2020, 17:00

фото тематичне

У порівнянні з червнем у атмосфері Південно-Західного мікрорайону дещо зросли концентрації діоксиду сірки. Середні за липень концентрації аміаку перевищують гранично – допустиму концентрацію (ГДК) у центрі міста у 3 рази; у Дніпровському мікрорайоні – у 2,3 рази; у Південно-Західному мікрорайоні – у 1.5 рази. Концентрації формальдегіду у Дніпровському мікрорайоні перевищують ГДК у 2 рази.

У цілому по місту рівень забруднення атмосфери є підвищеним (у червні був високим). Незначне покращення якості атмосферного повітря відбулось за рахунок зниження середньомісячних концентрацій вищезгаданих сполук у 1,3 рази.

За прогнозами синоптиків, погодні умови першої половини серпня мало сприятимуть очищенню атмосфери. Навпаки, з 5 по 7 серпня погода сприяла накопиченню забруднюючих речовин у атмосфері міста.

Хочемо зауважити, що спекотна погода, різкі зміни атмосферного тиску в поєднанні з забрудненим повітрям негативно впливають на самопочуття людей похилого віку та з серцево-судинними захворюваннями.

За інформацією пресслужби Черкаського обласного гідрометцентру

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору