“Якщо снаряд впав за 200 метрів від тебе – це було буденністю”, – лісівник із Сумщини з родиною переїхав на Черкащину

21 травня 2024, 08:50

Через постійні обстріли лісівник із прикордонної Сумщини разом із родиною переїхав на Черкащину. Віталій Сушко, колишній помічник лісничого Свеського лісництва філії "Свеське лісове господарство", що знаходиться у менш ніж 15 км від росії, зараз живе у Смілі і працює помічником лісничого Тясминського лісництва філії "Черкаське лісове господарство".

"Ситуація ускладнювалась кожного дня, частішали обстріли. Дізнавшись з дружиною, що у нас буде поповнення в родині, ми вирішили, що не можемо залишатись і маємо їхати у більш безпечне місце" - розповідає лісівник.

Остаточне рішення їхати Віталій прийняв 8 місяців тому. Попередньо телефонував по філіях, щоб запитати про вільні вакансії. Роботу знайшов на Черкащині, в Черкаській філії Центрального лісового офісу, після чого без зволікань виїхав з дружиною. Житло знайшли також тут, неподалік від роботи. Уже на Черкащині дружина лісівника Маргарита народила донечку, їй уже 4 місяці.

"Нас добре прийняли, колектив дуже подобається та і робота ж вся мені знайома. До речі, північні ліси відрізняються від "центральних". Тут ми почуваємось в безпеці, звісно не без тривог, але це не можна порівнювати. У Свесі на роботі обстріли були щодня, якщо снаряд впав 200 метрів від тебе - це було вже буденністю для нас. Жахливо, що люди до такого вже звикли", - розповідає Віталій.

Два місяці тому лісівник нарешті перевіз на Черкащину тещу та сестру дружини.

У Свесі у лісівника залишилося житло, хоча підʼїзд будинку весь посічений. А будинок тещі пошкоджений внаслідок ворожих обстрілів.

За інформацією Центрального лісового офісу

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору