“Якщо реформи затягуються в часі, то вони стають токсичними”, – Анатолій Підгорний (фото)

07 вересня 2020, 21:07

Голова Черкаської обласної ради Анатолій Підгорний із робочим візитом відвідав Канівщину.

- Реформа вторинної ланки повинна запрацювати чим скоріше, проте з виправленими недоліками на яких лікарі та місцева влада наголошували ще до її запуску, - наголосив голова обласної ради Анатолій Підгорний під час візиту до Канівської ЦРЛ та ЦПМСД і додав, -  Через таку невизначеність, велику різницю в заробітній платі між лікарями первинки і вторинки, відсутність обладнання та сучасних ремонтів у медзакладах страждають  медики й пацієнти. Окремо хочу відзначити професійність та невтомне бажання працювати медиків, із якими спілкувався. Бачу, що ви горите своєю справою і, попри всі труднощі, намагаєтеся покращити сервіс для пацієнтів.

Обласна влада не залишається осторонь проблем недофінансування закладів охорони здоров’я. Цьогоріч з обласного бюджету додатково  на капітальні видатки цієї сфери виділили 44 млн грн, загалом на поточні - 559 млн грн.-

Також на останній "бюджетній" комісії депутати погодили розподіл коштів із держбюджету на ремонт приймальних відділень опорних лікарень. Для Канівської ЦРЛ - майже 7  млн грн, - додав Анатолій Підгорний.

За інформацією виконавчого апарату Черкаської обласної ради

Поділитись

Коментарі

Вгору