Якою буде експозиція копитних у черкаському зоопарку (відео)

20 вересня 2018, 20:55

У Черкаському зоопарку розпочалися роботи зі створення експозиції копитних (відео)

У Черкаському зоопарку тривають роботи зі створення експозиції копитних. На сайті провідних інвесторів опублікували відео-візуалізацію проекту. 

Експозиція копитних буде сформована з тварин лісової та лісостепової кліматичних зон України, які проживають у Черкаському зоопарку, серед них: благородний олень, плямистий олень, косуля, лань та зубр. Буде проведена повна реконструкція вольєрів зі зміною рельєфу, конфігурації і збільшенням площі . Площа відкритих вольєрів становитиме ­ 4220 м², водойм - 322 м². На реалізацію цього проекту провідні інвестори спрямували 50 млн грн.

Метою проекту є створення максимально наближеного до природного середовища місця, в якому тварини почувалися б комфортно, а відвідувачі могли б більше перейнятися їхнім життям.

Станом на сьогодні, будівельники вже знесли старі вольєри і вивозять сміття.

Нагадаємо, у квітні 2017 року у зоопарку відкрили експозицію з хижими тваринами "Земля вовків і ведмедів"

У березні 2018 відбувся міжнародний воркшоп «Cherkasy Zoo Workshop» зі створення концепції публічного простору Черкаського зоопарку з акцентом на простір вхідної групи для зоопарку. Організатором заходу та приймаючою стороною стала Харківська Школа Архітектури. В рамках воркшопу був проведений конкурс на кращу концепцію адміністративного приміщення центрального входу Черкаського зоологічного парку та публічного простору. Переможці конкурсу отримали можливість прийняти участь в розробці ескізного проекту.

Про це йдеться на сайті roshen.com.

Вгору