Які зміни до бюджету Черкас внесли депутати

16 жовтня 2019, 18:00

На сесії міської ради, яка відбулася 15 жовтня, депутати внесли зміни до міського бюджету на 2019 рік. 

Зокрема, як пояснила директор департаменту фінансової політики Тетяна Харенко, народні обранці розподілили субвенцію з державного бюджету. А саме:

- близько 1 мільйона гривень спрямували на виплату грошової компенсації  за належні для отримання жилі приміщення для сімей ветеранів війни;
- 1,3 млн грн – на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб – учасників АТО;
- 860 тис.грн. спрямували на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Також депутати профінансували міську програму забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий діабет, спрямувавши на ці потреби 4,5 млн грн.

Крім того, депутати підтримали виділення коштів у сумі 1,4 млн грн на придбання автомобільних транспортних засобів для комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Черкаської міської ради (з них 1 млн грн – субвенція з держбюджету, 400 тис. грн – за рахунок зменшення видатків по департаменту освіти та гуманітарної політики).

За інформацією пресслужби Черкаської міськради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору