“Якби могли, залізли б і в самий двір”, – у Тальному МАФ закриває під’їзд до будинку військового

24 квітня 2023, 17:58

У Тальному поблизу зупинки зводять МАФ, який перекриває людям заїзд до будинків. Про це у фейсбуці написав місцевий житель Сергій Шкляренко.

Зараз чоловік на фронті. Коли дізнався, що біля двору ставлять споруду – зрозумів, що заїзду до його будинку тепер не буде.

«Просто перед входом у двір хтось починає будувати якусь споруду, тим самим обмежуючи мою можливість заїзду до моєї хати, це взагалі що?», – написав він у місцевій фейсбук-спільноті.

Як доказ прикріпив світлини.

У коментарях місцеві висловили невдоволення такою ситуацією, а дехто зауважив, що така ситуація їм знайома.

«Якщо це у Тальному, то збудують без перешкод. А ви будете бігати по кабінетах і доказувати, що та споруда вам перешкоджає і нікому не докажете нічого. Дійде діло до суду і навіть в суді архітектор скаже, що в Україні ніяких будівельних норм не існує, бо то все радянщина і суд це проковтне за правду. Пройдений етап», – написав Дмитро Мельник.

 «Як сказав би пан Володін: (завідувач юридичного сектору – ред.) "Ваш будинок стоїть там незаконно…» – додала Марина Яковлева.

 «Якби могли, залізли б і в самий двір із своєю будівлею, а ми, люди, також можемо допомогти, не ходити туди і не розкручувати бізнес, як вони до людей, так і люди», – міркує Сніжана Омельченко.

Підтримали чоловіка і його побратими по службі. Вони налаштовані рішуче.

«Друже, не переживай, повернешся – болгарка і круги в мене є!», – написав Дмитро Білопольський.

Хто і що будує уже відомо, зазначив військовий. Оприлюднив ситуацію в інтернеті, каже, аби люди побачили, як нехтуючи думкою тальнівчан, у громаді «розвивають бізнес».

Олексій Дашківський

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Андрій :

Так розумію, що це той бізнес регіонала за якого згадували раніше: місцевих, які допомогали в скрутні часи і наймали людей для випікання хлібу, в т.ч. колишнього військового, послали куди подалі, а місце дали якомусь лівому регіоналу.

Нічого, в Черкасах подібна ситуація з київськими маршрутками Кий-Авто, там також мафія керує.

Вгору