Фотозони, свято танцю і духовна музика: як сміляни святкуватимуть День міста

03 вересня 2018, 20:17

Фотозони, свято танцю і духовна музика: як сміляни святкуватимуть День міста

Жителів та гостей міста Сміли запрошують на святкування Дня міста, яке відбудеться наступної суботи, 15 вересня, пише "Сміла.ua".

Організатори свята приготували для смілян багато цікавих заходів та оригінальну розважальну програму. У відділі культури повідомляють, що до Сміли завітають гості із міст-побратимів – м. Йонава із Литви, Вадуй Луйводе із Молдови, із м.Ковель, Ватутіно, а також прикордонники із катера «Сміла».

Центр міста буде прикрашено фотозонами. Їх виставить кожен навчальний заклад, бібліотека, музей, школа мистецтв. Біля Будинку культури діятимуть виставки: "Сміла історична" та "Сміла сучасна". Духовий оркестр вітатиме гостей свята.

У МБК відбудеться свято танцю, у міському парку культури – дитяче свято, на якому оберуть Міні-міс Сміляночка. Також діятимуть виставки, триватиме розважальна програма.

Фасадну стіну міської бібліотеки для дорослих планують перетворити на "Стіну побажань" - кожен бажаючий зможе написати або намалювати щось хороше і позитивне для міста.

У центрі міста молодіжні організації проводитимуть різні батли, спортивні змагання, сучасні заходи. На бульварі Бобринського відбудеться брейн-ринг між навчальними закладами міста на тему «Як я знаю рідне місто?».

Також у Смілі відбудеться обласне свято духової музики, цікаве театралізоване дійство, концерти та лазерне шоу.

Завершаться святкування запальною дискотекою.

Вгору