Як продовжити час роботи планшета від акумулятора

24 вересня 2022, 12:30

Планшети, через їхню мобільність та багатофункціональність, у багатьох сферах життя витісняють комп'ютери та ноутбуки. Єдиний недолік, який порушує комфорт використання — це обмежений час роботи від акумулятора. 

Для збільшення періоду автономної роботи пристрою варто використовувати базові прийоми: відключення непотрібних функцій, обмеження енерговитрат тощо. І тоді можна буде купити планшет та отримати ще більше переваг від його використання.  

Зменшення яскравості екрана 

Це простий та дієвий спосіб, оскільки найбільша частина ресурсу батареї витрачається саме на роботу дисплею. Яскравість треба зменшити, наскільки це можливо, щоб використання планшета не супроводжувалося напругою зору.  

Під час редагування фотографій чи інших задач з графікою, яскравість точно доведеться збільшити. А ось для читання книги чи листування поштою можна знову зменшити.  

Максимальне зменшення часу активності екрана 

Мається на увазі функція «Автоблокування», яку можна знайти в основному меню «Налаштування». Значення автоблокування визначає час, через який екран планшета відключиться, якщо користувач не буде проявляти активності. 

Якщо використовувати планшет виключно для читання книг або перегляду фільмів, то багато заряду зекономити не вдасться. Але якщо гаджет активно використовується для швидкого вирішення задач, час його автономної роботи відчутно подовжиться.   

Зменшення часу активності екрана позбавляє користувача необхідності вручну вимикати планшет по завершенню роботи з ним. 

Деактивація непотрібних функцій 

Функції Bluetooth, Wi-Fi, GPS та 3G/4G продовжують використовувати енергію акумулятора, навіть якщо вони вам не потрібні в конкретний момент. Тому ввімкненими мають бути тільки функції, які необхідні для забезпечення поточних потреб користувача. 

Під час перегляду завантажених фільмів, читання книги або редагування фотографій рекомендовано вмикати режим польоту —так вдасться суттєво зекономити ресурс батареї. 

Вибір фону 

Варто зазначити, що даний трюк працює виключно з планшетами, на які встановлена матриця типу OLED. Встановивши темний фон, можна зекономити заряд акумулятора. 

У випадку матриць іншого типу варто просто відмовитися від анімаційних та занадто яскравих заставок.  

Програми у фоновому режимі 

Усі програми, які працюють у фоновому режимі, висмоктують заряд батареї. Особливо ті, що використовують GPS — вони навантажують акумулятор набагато більше, ніж собі уявляє користувач. 

Тому треба поставити собі за правило — всі програми, що наразі не використовуються, мають бути закритими повністю, а не переведеними у фоновий режим. 

Перед покупкою нового планшета рекомендовано почитати реальні відгуки користувачів. Звідти можна взяти інформацію про те, як довго обрана модель гаджету може працювати без підзарядки акумулятора.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору