В укритті черкаського університету студенти влаштували благодійний концерт на підтримку ЗСУ

24 вересня 2022, 12:06

Учасники студентського гурту "Жарти в сторону" влаштували благодійний концерт для допомоги Збройним силам України. Захід пройшов в укритті Черкаського державного технологічного університету 22 вересня і був присвячений Міжнародному дню миру.

Учасники гурту «Жарти в сторону» виконували кавери відомих гуртів та авторські пісні. Серед останніх разом з глядачами музиканти обирали пісню для свого першого релізу. Натомість глядачі мали змогу насолодитися унікальним поєднанням української пісні «Ой у вишневому саду» і «Venus» нідерландського гурту Shocking Blue, «Somebody to love» від Jefferson Airplane, чуттєвим звучанням пісень Джамали та гурту «Шабля», пісня якого «Єднаймося браття» є знаковою для сьогодення.

Завершився виступ символічним виконанням гімну України.

Упродовж концерту усі відвідувачі мали змогу долучитись до збору коштів для ЗСУ.

- Ми завжди охоче долучаємось до благодійних мистецьких заходів у Черкасах, окрім того, протягом літа регулярно влаштовували концерти вуличної музики у середмісті, під час яких самі збирали кошти, які потім передавали на потреби Збройних сил України. Пишаємось, що своєю творчістю вже змогли допомогти у придбанні низки важливих для військових речей і зробити свій скромний внесок у майбутню перемогу України. Свій же концерт у рідному університеті присвячуємо Міжнародному Дню миру, із вдячністю ЗСУ, завдяки яким мир обов’язково настане, – зазначив з імпровізованої сцени музикант гурту «Жарти в сторону» Данііл Кривко.

За інформацією пресслужби ЧДТУ

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору