Подружжя черкащан усиновило хлопчика, в якого батько-військовий зник на війні

24 вересня 2022, 13:24

Фото тематичне

Подружжя черкащан взяло на виховання неповнолітнього хлопчика. Рідний батько дитини - військовий ЗСУ - зник безвісти у результаті зіткнення з противником. Рідна мати дитини перебувала у місцях позбавлення волі. Наразі її місце перебування невідоме.

Про це повідомила голова Черкаської РВА Валерія Бандурко.

Подружжя, яке захотіло взяти на виховання неповнолітнього хлопчика, вже виховує двох спільних дітей та має усі відповідні умови, аби всиновити дитину.

Родина черкащан знайома з хлопчиком тривалий час, знає його життєву ситуацію, розуміє потреби. Цей намір підтримують і власні діти прийомних батьків. Сам же хлопчик також виявив бажання проживати в прийомній родині, про що написав відповідну заяву.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Гість :

Чудово,що у хлопчика з’явилася родина і дитина не кинута напризволяще і не запроторена до дитячого будинку.Але,відколи неповнолітня дитина має писати “відповідну заяву”для того,щоб її взяли на виховання?Цікаво,це чиновники Служби у справах дітей на чолі з Шишлюк С.О.винайшли новий вид перестраховки???Якщо щось станеться з неповнолітнім,він сам за це відповідатиме,бо написав заяву???Дуже передбачливо.

Вгору