Як правильно вибирати матраци? Рекомендації від Barin House

02 травня 2022, 16:02

Якісний та комфортний відпочинок залежить від багатьох факторів. Насамперед це стосується спального місця. Воно має бути якісним, зручним.

У величезному асортименті без проблем собі знайдете відповідний варіант. Тільки умова: не поспішайте і не купуйте перші-ліпші пропозиції. Щоб без проблем вибрати матраци серед представленого асортименту https://barin.ua/matrasy/, варто заздалегідь скласти список із певними критеріями. Barin House якраз у цьому допоможе, і ви зможете без проблем розібратися.

Що варто пам'ятати під час вибору основи для спального місця?

Багато хто помилково думає, що всі представлені моделі схожі між собою. Відповідно вони можуть вибирати перші-ліпші варіанти, тільки це велика помилка.

Вам необхідно продумати багато моментів. Серед них можна виділити такі:

  • Визначтеся з розмірами. Матрац не повинен бути надто коротким. Загалом його потрібно підбирати під розміри ліжка. Якщо сказати окремо про те, яким повинен бути матрац за розмірами, то для підлітка або дорослої людини ширина має бути мінімум 80 см, для дітей може бути і менше. Що стосується довжини, то мінімум 190 см, краще 200. Для дітей варто орієнтуватися на ріст дитини.
  • Визначтеся зі ступенем жорсткості. Основа може бути м'якою, середньої твердості або жорсткою. Є ще проміжні варіанти. Вам потрібно орієнтуватися на стан здоров'я та вік того, хто тут спатиме. Якщо потрібна консультація лікаря, зверніться до нього.
  • Вирішіть із типом виробу. Усі матраци можна розділити на пружинні та безпружинні. Пружинні можуть бути із залежним або незалежним блоком пружин. На кожен день краще віддавати перевагу моделям із незалежним блоком. Якщо говорити про безпружинні, тут наповнювач може бути натурального чи штучного походження.
  • Важливу роль відіграє зональність. Мінімум виділяють 3 зони. Також може бути 5 або навіть 7. Від цього залежить комфорт відпочинку та оптимальна підтримка всього тіла.
  • Приділіть увагу чохлу. Ідеально вибрати знімний варіант, який легко знімати, прати або за необхідності замінити. Якщо говорити про матеріали, то бажано віддавати перевагу натуральним.

Заздалегідь складіть список з основними критеріями вибору, вам буде набагато легше розібратися у величезному асортименті. Просто виявіть трохи уважності, а Barin House завжди допоможе і підкаже гарні варіанти. Наші спеціалісти зможуть надати необхідну інформацію прям по телефону.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору