Як черкаські депутати махають кулаками

11 листопада 2014, 08:42

665904

Днями Інтернет вибухнув новиною про конфлікт, що стався у кулуарах міської ради. Депутат міської ради Микола Мирза головою вдарив головного архітектора міста Віталія Чернуху. Інцидент трапився у четвер. Чиновнику навіть довелося звернутися в лікарню, де йому наклали шви. Сам же Мирза відмовився коментувати подію. Головний архітектор також відмовчується, пояснюючи це емоційним станом та головним болем.

Деякі ЗМІ стверджують, що свідками події були депутат міської ради Богдан Колядко, підприємець Андрій Бородай та секретар міськради Олександр Радуцький. Наступного дня працівники управління планування та архітектури звернулися до депутатів та міського голови з листом, де просили засудити вчинок депутата та вимагають від нього скласти повноваження.

Майже в кожному депутатському скликанні трапляються ситуації, коли депутати гамселять одне одного чи дають стусанів чиновникам. У більшості випадків це трапляється під час "заполітизованих" сесій міської ради, повідомляє ВІККА.

17 червня 2014 року. Бійка на першому засіданні сесії

Перше засідання Черкаської міської ради після виборів 25 травня 2014 року. Засідання відбувається на східцях біля обласної адміністрації. Голова міської територіальної виборчої комісії зачитує рішення про те, хто став міським головою і хто був обраний депутати міської ради. Між депутатами Олександром Радуцьким, Русланом Зорею, Романом Дискантом та Миколою Булатецьким відбулася штурханина. Втрутилися правоохоронці.

9 червня 2014 року. Самооборона побила Сухарькова

Це сталося в кабінеті першого заступного міського голови Віктора Беззубенка. Початок червня ще був гарячим: у місті завершилися вибори, проте основні баталії перейшли у приміщення міськвиконкому, де тривала процедура підбиття підсумків голосування. Іван Сухарьков офіційно ще не був оголошений депутатом. На той час він перебував у статусі кандидата.

"Мене спробували зупинити і заткнути рот – підло, по-бандитському. Якийсь ряджений клоун, який називає себе лідером самооборони, спробував погрожувати мені. Прямо у кабінеті Беззубенка, в присутності шістьох своїх людей і одного мого соратника – Максима Скорика. Спочатку були погрози, а потім і рукоприкладство, – написав Сухарьков на своїй сторінці у Facebook. – Дякую Богові, що не відповів йому так само. Хоча, не приховую, – дуже хотілося".

Після нападу Іван Сухарьков зняв побої. У нього задокументовали струс головного мозку. Він написав заяву в міліцію і прокуратуру. Про результат – невідомо.

13 березня 2014 року. Олександр Радуцький вдарив Павла Карася

Під час засідання народної ради, де обговорювалася кандидатура секретаря міськради, до зали увійшов депутат Олександр Радуцький. Він вдарив Павла Карася, який на той момент був заступником міського голови і активним учасником подій на Майдані.


– Треба ще довідку з поліклініки, що можеш керувати містом, — обурилася депутатка Ніна Набокіна.

– Оце вам і приклад! Я підтверджую, що ці слова Радуцький казав у присутності регіоналів Гудзенка, Дядченка, Беззубенка. Оце людина, яка має бути міським головою Черкас? Вітайте мера Черкас! — заявив Павло Карась.

Як потім вдалося з’ясувати, Олександр Радуцький образився на слова Павла Карася, який заявив, що депутат має дві погашені судимості і, мовляв, через це не заслуговує бути секретарем міської ради.

До міліції Карась заяви не подавав.

15 лютого 2007 року. Бійка між Валерієм Вишиваним та Олегом Ліходькіним

Сталося це у приміщенні обласної організації "Батьківщина", куди прийшли депутати від фракції "Справедливість". Версій подій дві.

Перша. Олег Ліходькін, захищаючи честь жінки, вдарив колегу-депутата Валерія Вишиваного, який на той час очолював фракцію БЮТу в міській раді. Причина – "бютівець" образив дружину Ліходькіна.

Друга. Депутат-бютівець заявив, що бійка виникла через депутатську діяльність. Сам Вишиваний потрапив до лікарні з діагнозом "забій черевної порожнини". Далі заяв в прокуратуру справа не рушила. А згодом Валерій Вишиваний вже був у більшості в міській раді, після цього потрапив до міськради від "Фронту змін", а за півроку до Революції Гідності перейшов  у фракцію Партії регіонів.

Поділитись

Коментарі

Вгору