Депутат Черкаської міськради Мирза розбив голову головному архітектору міста Чернусі

06 листопада 2014, 16:38
Фото Ігоря Єфімова

Фото Ігоря Єфімова

Мирза головою вдарив Чернуху, розсікши йому шкіру на обличчі. Дії ніби з кримінального блокбастеру розгортались сьогодні у стінах Черкаського міськвиконкому в присутності секретаря Олександра Радуцького, відомого в Черкасах бізнесмена Андрія Бородая та голови депутатської комісії з земельних питань Богдана Колядка, пише Вечірка.

- Усе сталося так швидко, що ніхто з присутніх нічого не встиг сказати. Єдине, що я пам’ятаю, як сказав йому: «Що ти чудиш? Ту же відеокамери». А потім у мене потекла кров, - пригадує Віталій Чернуха.

У травмпункті чиновнику наклали близько 10 швів, розрив шкіри на обличчі становив понад 3 сантиметри. Посадовець уже повернувся на своє робоче місце. Однак пояснювати причини такої дивної поведінки народного обранця Чернуха не береться. Каже, що перебуває у шоковому стані. Адже Миколу Мирзу він завжди вважав своїм другом. Неодноразово вони були один у одного в гостях. Не надав свідчень він і міліції, куди із травмпункту звернулися медики.

Сам Микола Мирза офіційно коментувати ситуацію відмовляється. Говорить:

- Питайте у тих, хто ці чутки розпускає. Хто говорить, той нехай і коментує.

Однак якщо справа перейде до суду, тоді вже буде думати, як офіційно коментувати конфлікт.

Секретар Черкаської міськради Олександр Радуцький, який ще в понеділок розповідав про те, що примусить усіх депутатів міської ради відповідати за законом, так само уникає прямих коментарів цього конфлікту. Його оцінює як стосунки двох чоловіків.

- Нічого, пообнімалися хлопці трошки, та й усе. Спіткнулися та й лобами вдарилися, - прокоментував він.

Очевидно, що причина конфлікту в господарських і земельних питаннях, оскільки дуже дивний склад присутніх при інциденті. А якщо згадати кримінальне минуле і Радуцького, і Мирзи, то з цього конфлікту складається врження, що лихі 90-ті повернулися в стіни черкаської влади.

ЮСТИКОН - лучшые специалисты в отраслях миграционного и корпоративного права, защиты интересов в судах, лицензирования, сертификации и прочего.  Перейти по ссылке на ЮСТИКОН

Поділитись

Коментарі

Вгору