Як черкащанам уберегти автівку від крадіжки (відео)

04 вересня 2019, 21:02

У Головному управлінні Національної поліції в Черкаській області розповіли основні поради, як уберегти автівку від викрадення.

Гаражне зберігання автомобіля:

Найчастіше автомобільні крадії працюють у нічний час доби. Викрадачі переважно обирають автомобілі, які стоять на території, що не охороняється. Краще розв'язання проблеми - це гараж.

Під час вибору гаража, потрібно віддавати перевагу гаражним кооперативам з охоронцями. Крім того, гараж необхідно обладнати якісними замками.

Використання механічних та електронних протиугінних пристроїв:

Варто обов'язково обладнати авто протиугінними системами. Найбільш ефективно для захисту автомобіля від викрадення - це поєднання механічних електронних протиугінних пристроїв та звукової сигналізації. Так механічні блокувальні пристрої блокують кермо, коробку передач, педалі автомобіля. Під час вибору сигналізації звертайте увагу на наявність додаткових пристроїв, що впливають на безпеку. Це, перш за все, імобілайзер, який блокує двигун в разі спроби викрадення і GPS-модуль, який дозволяє визначити місце розташування авто навіть після викрадення.

Читайте також: Уночі в Черкасах викрали авто (фото)

Якщо у вас викрали автомобіль, відразу ж повідомте про цю подію:

Чим швидше надійде повідомлення про крадіжку, тим скоріше будуть зорієнтовані наряди поліції і у злочинців залишиться менше шансів поставити машину на відстій, вивезти її за межі міста чи області. За інформацією із прес-служби ГУНП у Черкаській області

Коментарі

Вгору