Я думаю, що все буде добре: власниця заводу, на який здійснили рейдерську атаку, про зустріч з Табурцем

22 березня 2023, 21:00

Майже тиждень в інформаційному просторі області обговорюється тема рейдерського захоплення агропідприємства на Золотоніщині. Нині робота заводу паралізована. Через це очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець особисто зустрівся з власницею ТОВ "Красногірський олійний завод" і директоркою ТОВ "Красногірське" Ольгою Полозовою та запевнив підприємицю у своїй підтримці, а також пообіцяв сприяти неупередженому розслідуванню.

Про результати своєї розмови з Ігорем Табурцем Ольга Полозова розповіла в ексклюзивному коментарі Про все. За її словами, керівник ОВА взяв справу під свій контроль.

- При мені Ігор Іванович вже почав давати розпорядження, я зрозуміла, що він справді "вникає" у ситуацію. Більше того, в мене з'явилося відчуття, що людина нам допоможе. Зараз у нас великі сподівання на всі провладні структури. Ми розташовані в Черкаській області, тому логічно, що голова Черкаської ОВА проявив цікавість і ми зустрілися. Я думаю, що з такою підтримкою все в нас буде добре. Чекаємо, можливо, найближчим часом з'явиться якась інформація. Ми проговорили багато спільних кроків. Сподіваюся, що Ігор Іванович допоможе нам у вирішенні питання. Дякую йому за зустріч, - розповіла Ольга Полозова.

За її словами, наразі підприємство заблоковане.

- Завод не виконує свої контракти. У нас стоять повні склади олії, яку ми не можемо відправляти. А нам треба працювати, - додала пані Ольга.

Водночас інформацію, яка з'явилася в соціальних мережах про те, що до рейдерської атаки на олійний завод може бути причетний очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець, Ольга Полозова спростувала.

- Ви повинні зрозуміти, ситуація, яка сталася - дуже нестандартна, одіозна. Виходячи з того, що ці люди досі не покарані, що вони, створивши такий ряд фальсифікацій, намагаються знімати гроші з моїх рахунків, мені було цікаво, чому до цього не підключився антирейдерський комітет при ОВА. А такий дійсно є. Але після зустрічі з очільником ОВА я зрозуміла, що, напевно, мої емоції вийшли вперед, - говорить жінка.

Також Ольга Полозова має здогадки, хто ж насправді причетний до рейдерської атаки 17 березня.

- Забігати наперед не буду, тим паче, що зараз збираються докази і це вже буде не просто зі слів, а з документами, - додала вона.

Нагадаємо, що відразу після спроби рейдерського захоплення підприємства було зареєстроване кримінальне провадження за фактом підроблення документів. У цей же день, 17 березня, було подано клопотання до суду про арешт майнового комплексу олійного заводу, про заборону вчиняти реєстраційні дії щодо розпорядження активами цього підприємства, зміни керівництва, внесення змін в установчі документи, щоб забезпечити збереження майна і унеможливити подальші реєстраційні дії, відчуження, зміну керівників.

Наразі ж "новими" власниками ТОВ "Красногірський олійний завод" є:
- директор - Бурда Вадим Анатолійович;
- власник - Данілов Дмитро Володимирович.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Софія :

Все чудово в цій новині. Оля Полозова – “хороша” дружина москаля – втікача Віктора Полозова, якого СБУ звинуватило в сепаратизмі, сканудить генералу ГРУ про “поганих” Українських хлопців!

Вгору