Телеграм-канали, які інформують про рух ворожих ракет і “Шахедів”, попередили про кримінальну відповідальність

22 березня 2023, 20:24

Фото тематичне

Повітряні сили попередили про кримінальну відповідальність адміністрації телеграм-каналів, які надають ворогу інформацію про розташування української ППО та її слабкі місця.

Про це повідомив речник Повітряних сил ЗСУ полковник Юрій Ігнат в ефірі національного телемарафону, пише Українська правда.

"Ви бачите, яка кількість телеграм-каналів нині створена. Хто їх контролює, це надзвичайно важливе питання, воно зрештою станом на зараз потребує особливого контролю. Йдеться не про офіційні ТГ-канали керівників (місцевої влади – ред.), а ті, що інформують про рух ворожих ракет, "Шахедів" і т.д.", - заначив Ігнат.

За його словами, найближчим часом, можливо, буде ухвалено серйозні рішення, можливі і кримінальні справи, якщо буде підстава для цього.

"Тому що деякі телеграм-канали в режимі реального часу подають інформацію про рух БПЛА і ракет, є скриншоти з системи "Віраж планшет", як вони їх отримують це ще окрема розмова. На тих скриншотах вказується час і місце перебування (ворожих) дронів або їхнє зникнення з радарів. Хочу попередити адміністраторів цих ТГ-каналів, що це – злочин проти України, інформування ворога. Будуть вживатися певні заходи, матеріал передано у відповідні органи", - повідомив речник.

Ігнат наголосив, що виставляти скриншоти і повідомляти в реальному часі про рух ворожих повітряних об’єктів – не можна. Таку інформацію росія враховує при плануванні наступних ракетних атак.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору