Вирок суду для вбивці уманської студентки шокував її рідних

05 липня 2016, 15:10

divchynka-424x282

14 років позбавлення волі за жорстоке вбивство студентки Анни Павленко – такий вирок сьогодні пролунав у стінах уманського  суду. Розповіді вбивці про тимчасову втрату пам’яті були визнані недійсними, але довічного ув’язнення, та морального відшкодування, у розмірі 1 мільйон гривень, рідним потерпілої добитись не вдалося, інформує Вечірня Умань.

Вони чекали цього моменту пів року…  Забрати життя уманської студентки Віталію Прокудіну коштує 14 років позбавлення волі, і замість 1 мільйона гривень - 250 тисяч морального відшкодування батькам за втрату єдиної доньки.

Таким рішенням суду категорично незадоволенні рідні потерпілої: «Він  зарізав мою дитину, - пошматував її, зі шкірою здирав з пальців прикраси і не сяде навічно.  Не для цього тут люди  збирались, ми оскаржуватимемо рішення суду, і вимагатимемо для вбивці найвищої міри покарання», - розповідає мати Анни Павленко.

Нагадаємо, в Умані жорстоко вбили студентку педуніверситету Анну Павленко. 22-річний вбивця пограбував дівчину, провів з її мертвим тілом три години, вимив руки, власний одяг та кухонний ніж від крові, й лише після цього залишив квартиру, гучно закривши за собою двері на замок.

Коментарі

Вгору