Підприємці просто шантажують владу, – заступник мера про скандал на виконкомі

05 липня 2016, 15:03
Фото із сайту Інфоміст

Фото із сайту Інфоміст

Сьогодні під час засідання виконавчого комітету Черкаської міськради між членами виконкому та підприємцями виникла суперечка, яка призвела до передчасного завершення засідання. Непорозуміння виникло через відмову надавати погодження на встановлення торгівельних споруд підприємцю Світлані Лисак.

Це викликало обурення сина підприємниці Олега Лисака, який звинуватив керівництво міськвиконкому у наданні переваг на встановлення МАФів і ТС депутатам міськради, наближених до ВО «Батьківщина» та відмові у наданні дозвільних документів іншим підприємцям. Крім того, його невдоволення викликала присутність на засіданні виконкому представника фіскальної служби м. Черкаси, який на його думку, перебував там незаконно.

Як пояснив «Про все»  секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький, представник фіскалів перебував на прохання виконавчого комітету з метою перевірки інформації про підприємницьку діяльність Світлани Лисак.

- Їй належить 11 торгівельних точок по всьому місту, проте офіційно оформлених працівників лише п’ятеро. Фактично виходить, що вона ухиляється від сплати податків, оскільки 5 продавців ніяк не можуть забезпечити цілодобову роботу 11 МАФів в різних частинах міста, - зазначив Олександр Радуцький.

Свою позицію пояснив і заступник міського голови Геннадій Шевченко, який вважає, що Лисак та інші підприємці просто шантажують владу.

- Є відео, підтверджені факти, де вони продають алкоголь та тютюнові вироби неповнолітнім. Коли ми почали задавати ці питання, почався крик, піднявся ґвалт. Відповідей ми не отримали. Якщо на наступному засіданні виконкому вони будуть знову вести себе грубо та лаятимуться, ми вимушені будемо викликати поліцію.

Категорично не згодний із позицією міської влади підприємець Олег Лисак, який впевнений, що виконком лобіює інтереси невеликої групи осіб, наближених до міського голови Черкас Анатолія Бондаренка.

- На виборах ми підтримали міського голову, він обіцяв, що жодне робоче місце не буде втрачено, жоден МАФ не буде знесено без рішення суду. Зараз депутати від «Батьківщини» - Тренкін, Міняйло - отримують місця без обмежень. Іншим відмовляють. Анатолій Бондаренко просив місяць на владнання ситуації, перевірки існуючих МАФів. Вони створили робочу групу, проте вона не працює. Зараз вони тиснуть на нас за допомогою податкової. Насправді у Світлани Лисак лише 5 кіосків, інші зареєстровані на іншого підприємця. Тільки за минулий рік вона заплатила акцизних зборів на 287 тис. грн. Та вони не тільки їй відмовили. Вони не надали дозволу на встановлення кіосків преси «От и До», в яких зареєстровано 55 працівників, - зазначив Олег Лисак і попередив: - Ми прийдемо і на наступний виконком та будемо відстоювати свої права.

Коментарі

Сергей сказав:

Юлькина школа!!! Что БЮТ что БпП только врут и граюят нас. И ничего хорошего для людей не делают

Вгору