Виконком затвердив бюджетний план Центрального стадіону

06 лютого 2014, 11:14

Бюджетний план КП «Центральний стадіон», а також розширення штату було ухвалено на останньому засіданні виконавчого комітету.

Про це повідомляє кореспондент Муніципального інформаційного агентства “Черкаси”.

Директор КП «Центральний стадіон» Володимир Ковальов скаржиться на те, що підприємству не вистачає спеціалістів, які б могли обслуговувати обладнання, а тому звернувся до виконкому з проханням збільшити кількість штатних одиниць, і як наслідок збільшити витрати на заробітну плату. Також Володимир Ковальов зазначив, що дохід порівняно з минулим роком зменшився і запропонував збільшити його за рахунок продажу квитків на футбольні матчі:

— Треба продавати квитки на футбольні матчі хоча б за мінімальну ціну, щоб отримати кошти для покриття витрат стадіону. При цьому ми врахували, що безкоштовні квитки повинні бути для дітей, ветеранів та інших пільгових груп.

Начальник управління сім’ї, молоді та спорту департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаського міськвиконкому Ольга Сисоєва додала:

— У нас є пропозиції щодо збільшення ставок і є важелі, за допомогою яких ми зможемо додати ці одиниці. Це можна зробити за рахунок внутрішніх доходів департаменту, але цих одиниць недостатньо.

Однак у фонді зарплат ці одиниці не передбачені, тому що лише на минулій сесії затвердили бюджет

Поділитись

Коментарі

ирина сказав:

на славутич за деньги? доплачивать еще надо зрителям!

Вгору