Виконком проголосував за приватизацію комунального майна у Черкасах

31 серпня 2016, 15:15

689266

Три громадські організації виявили бажання шляхом викупу придбати чотири приміщення, які нині належать до комунальної власності міста. Відповідний проект рішення виносять на засідання виконкому. У випадку, якщо виконавчий комітет "дасть добро", останнє слово за депутатами міської ради, інформує vikka.ua.

Так, громадська організація "Комітет самоврятування громади" хоч викупити приміщення за адресою бул. Шевченка, 197 (91 кв. м) та по вул. Хрещатик, 188 (36 кв. м).

Засновниками ГО "Комітет самоврятування громади" є три колишніх депутати міської ради: Юрій Гончаров ("Народний фронт", потім "Удар"), Валерій Вишиваний ("Народний фронт") та Андрій Ковальчук ("Народний фронт"). Зараз Валерій Вишиваний працює в Черкаській райдержадміністрації, а Андрій Ковальчук – у Києві. Юрій Гончаров донедавна був заступником міського голови.

Членами громадської організації є ще два колишні депутати: Сергій Марченко (у скликанні 2006-20010 років обраний за списками "Батьківщини") та Руслан Стемповський (у період 2006-2010 років теж представляв біло-сердечну партію).

На одній із сесій міської ради депутати дозволи цій громадській організації придбати приміщення по бул. Шевченка в районі ринку "Сєдова".

Громадська організація "Муніципальна громада" має намір викупити приміщення в 69 кв. м по вул. Хрещатик, 205. Організація була заснована у грудні 2014 року. Її засновниками є троє: Ірина Пономарьова, Марина Сташевська та Максим Янковський. Ці прізвища нічого не скажуть пересічному жителю Черкас. Хіба що жінка зі співзвучним ім’ям та прізвищем Ірина Пономарьова фігурує засновником і директором кількох донецьких фірм.

Досить ласий шматок міської власності у 512 кв. м вирішила викупити громадська організація "Українські інновації". Це приміщення розташоване у самісінькому центрі міста по вул. Смілянській, 38/1. Це колишні приміщення РЕУ-5.

Засновниками ГО "Українські інновації" є троє людей: Денис Дьяконов, Олександр Колонько та Дмитро Лукашенко. Останній – директор комунального підприємства "Черкаські ринки". Між тим керівником організації є Роман Фесак.

Як пояснили в мерії, орендар, який вніс поліпшення на понад 25%, має позачергове право на викуп цього приміщення. Усі троє орендарів відповідні поліпшення внесли. Однак, як зазначено в пояснювальній записці до проекту рішення, земельна ділянка під частиною комплексу будівель, розташованих по вул. Смілянській, 38/1 не відведена.

"Відповідно до ст. 120 Земельного Кодексу з набуттям права власності на будівлю набувається право власності на земельну ділянку", – зазначається у доповідній.

Поділитись

Коментарі

Вгору