Викладачу уманського вишу, який погорів на хабарі, загрожує до десяти років в’язниці

26 жовтня 2018, 17:26

Викладачу уманського вишу, який погорів на хабарі, загрожує до десяти років в'язниці

Сьогодні, 26 жовтня, Уманська місцева прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно доцента кафедри Уманського державного педагогічного університету, який вимагав від абітурієнта грошові кошти на суму 5 300 гр. за успішне складання вступних іспитів і подальше зарахування до вказаного навчального закладу.

Зазначимо, що 18 липня 2018 року було затримано в порядку доцента кафедри Інституту економіки та бізнес-освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, який вимагав від абітурієнта грошові кошти.

За цим фактом було відкрито кримінальне провадження, передбачене ч. 3 ст. 368 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням службового становища, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди).

Наразі прокуратурою вживаються заходи для забезпечення розгляду справи в суді в розумні строки.

Санкція ч. 3 ст. 368 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

За інформацією прес-служби Уманської місцевої прокуратури

 

Коментарі

Вгору