В Умані судитимуть злочинну групу, яка займалася збутом амфетаміну

26 жовтня 2018, 16:51

В Умані судитимуть злочинну групу, яка займалася збутом амфетаміну

Сьогодні, 26 жовтня, Уманська місцева прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно групи, яка систематично виготовляла наркотичний засіб – амфетамін, який в подальшому збували на території Уманщини в заздалегідь обумовлених місцях після перерахування грошових коштів на банківські картки.

Так, в липні 2018 року було виявлено групу осіб, які здійснювали злочинну діяльність у сфері незаконного обігу наркотичних засобів на території м. Умань та Уманського району.

В Умані судитимуть злочинну групу, яка займалася збутом амфетаміну

Під час проведення одночасних обшуків на території м. Київ, м. Умань та Уманського району правоохоронцями виявлено та вилучено близько 100 грам амфетаміну, 500 грам каннабісу, грошові кошти, здобуті внаслідок незаконного збуту наркотичних засобів у сумі 4 200 доларів США та близько 25 тис. грн., а також банківські картки, на які перераховувалися грошові кошти.

В Умані судитимуть злочинну групу, яка займалася збутом амфетаміну

Дії вказаних осіб кваліфіковано за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 307 (незаконне придбання, зберігання, з метою збуту та збут наркотичних засобів, психотропних речовин, вчинене повторно, за попередньою змовою групою осіб), ч. 3 ст. 307 (незаконне придбання, зберігання, з метою збуту, психотропних речовин в особливо великих розмірах, вчинене повторно, за попередньою змовою групою осіб) та  ч. 3 ст. 311  (незаконне придбання, зберігання, прекурсорів з метою їх використання для виготовлення психотропних речовин в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України.

Наразі прокуратурою вживаються заходи для забезпечення розгляду справи в суді в розумні строки.

За вчинене особам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 9 до 12 років з конфіскацією майна.

За інформацією прес-служби Уманської місцевої прокуратури

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору