Викладачі ЧДТУ презентували виставку “55+”

19 квітня 2015, 19:00

poi1-710x434

17 квітня Черкаський художній музей презентував виставку викладачів кафедри дизайну Черкаського державного технологічного університету. Назва «55+» – така кількість робіт експонується на виставці, до того ж це ювілейна дата, а доданий плюс означає розвиток. Розвиток як суто університету, кафедри, так і особистий творчий розвиток кожного художника-викладача.

Про це інформує "Вичерпно".

У виставці взяли участь 13 авторів – знані художники Черкас, активні учасники обласних, всеукраїнських та міжнародних виставок: Ольга Мартинова, Віктор Афонін, Людмила Шилімова-Ганзенко, Сергій Шилімов, Тетяна Куліш, Олександр Шепеньков, Григорій Депутат, Іван Суржиков, Григорій Малород, Ірина Хабарова, Олена Галицька, Яна Вискварка. Кожен із викладачів кафедри дизайну, пройшовши навчання у львівській, харківській, одеській, московській школах образотворчого мистецтва та звертаючись до свого досвіду і синтезуючи його, зуміли виокремити особливість черкаського мистецького простору у взаємодії з новим поколінням.

Різні спеціалізації кафедри дизайну накладають свій відбиток на індивідуальну творчість. Але багато авторів практикують різні техніки та стилі. До цього спонукає специфіка діяльності і, мабуть, що найважливіше, – діалог зі студентською молоддю. З одного боку –досвід, з іншого – свіжість сприйняття ідей.

Викладачі продемонстрували різні види образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. На виставці вдало поєдналися художній текстиль, інсталяції з абстрактним живописом, кераміка з вишивкою, чутливі акварелі зі строгістю рисунку та реалістичним живописом.

Виставка передає лише невелику частку багатогранної праці митців-викладачів. Так чи інакше, завдяки їм народжується та формується мистецтво сьогодення.

Поділитись

Коментарі

Вгору