Вихованця черкаського футболу викликали до Національної збірної

03 березня 2019, 23:03

Черкащанин Артем Бондаренко вже відіграв два матчі за збірну України з футболу U-19, яка провела декілька спаринг-матчів з ізраїльськими однолітками.

Про це інформує "Черкаський спорт".

У рамках підготовки до еліт-раунду Євро-2019 українці в Ізраїлі провели два поєдинки. У першому матчі підопічні Сергія Нагорняка здобули впевнену перемогу 3:0 (Артем Бондаренко зі старту відіграв 56 хвилин), а ось у другому зазнала нищівної поразки 0:4 (черкащанин вийшов на заміну на 30 хвилині гри).

Юнацька збірна зіграє в еліт-раунді Євро-2019 проти Сербії (20 березня), господарем турніру Італією (23 березня) і Бельгією (26 березня). Путівку до Вірменії, де з 14-го по 27 липня проходитиме фінальна частина змагань, отримає тільки переможець групи.

Нагадаємо, що Артем Бондаренко є вихованцем ДЮСШ «Дніпро-80» Черкаси. У минулому сезоні в складі донецького «Шахтаря» став срібним призером чемпіонату Украины среди юніорів (U-19), за юнацьку збірну загалом провів13 матчів та забив 1 гол.