Вихованці Гельмязівського інтернату плетуть сітки та шиють костюми для ЗСУ

23 лютого 2023, 07:43

Вихованці та працівники Гельмязівського психоневрологічного інтернату виготовили 125 маскувальних сіток та 115 костюмів. Останню партію нещодавно передали захисникам.

Вони не змогли сидіти, склавши руки, від початку вторгнення, а найактивніше працювали під час відключень світла, детальніше про їхню діяльність розповіла очільниця інтернату Світлана Омелян.

За її словами очільниці інтернату Світлани Омелян, вихованці прагнули долучитися до загального волонтерського руху, тож із працівниками під час тематичних гуртків виготовляли різні потрібні речі. Так, окрім маскувального одягу, вони ще шили білизну для захисників, які перебувають у лікувальних закладах, та подушки для хлопців на передовій.

- Такі заняття корисні для вихованців, розвивають дрібну моторику руку, але також важливі для їхнього психологічного стану. Вони почуваються потрібними й знають, що долучаються до наближення нашої перемоги. Так, зараз їхнє життя змінилося, як і в кожного українця. Вони відчувають брак спілкування, скасовані традиційні туристичні поїздки, але наші вихованці все розуміють і дуже тішаться, коли вдається бути корисними для ЗСУ чи особисто зустрітися з волонтерами, - зазначає директорка.

За інформацією пресслужби Черкаської облради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору