Вибори в ОТГ – під загрозою зриву

27 листопада 2018, 13:55
Вибори в ОТГ можуть бути скасовані через уведення воєнного стану. Про це на зустрічі з регіональними журналістами в Києві повідомив виконавчий директор асоціації міст України Олександр Слобожан, інформує "Прочерк".

Як інформують в Асоціації міст України, 23 грудня на Черкащині мають відбутися вибори в 27 ОТГ. Хоч учора парламент і схвалив воєнний стан в ряді областей, до списку яких не увійшла Черкащина, проте і тут можуть бути нюанси.

– Зараз проходить засідання ЦВК і вони приймають рішення – проводити чи ні вибори в ОТГ. Представники ЦВК думають над трьома варіантами: проводити вибори ОТГ в усіх областях, але там колізія, бо є ж пряма заборона на проведення виборів і агітації в областях, де воєнний стан. Друге – проводити вибори лише в областях, де нема воєнного стану, і третє – взагалі не проводити вибори в усіх областях, - каже нардеп і представник уряду в парламенті Вадим Денисенко.

У Черкасах на вибори в ОТГ дивляться з оптимізмом.

"Вибори в ОТГ на Черкащині за планом. Без паніки", – написав у фейсбуці заступник голови Черкаської ОДА Ярослав Березань.

Коментарі

Вгору