“Ви нас врятували”: корсунським журналістам подарували нову техніку замість втраченої

18 жовтня 2021, 16:02

Представники Фонду “МХП-Громаді” не проігнорували редакційної біди і допомогли придбати новенький диктофон корсунським радійникам. Техніку, яка необхідна в роботі працівникам місцевого радіо, викрали невідомі прямо під час однієї з сесії Корсунської міської ради. Коштів, щоб придбати нову у медійників не було. Плече допомоги підставили  у Фонді, який вже багато років співпрацює з журналістами.

Про це повідомила очільниця комунальної телерадіоорганізації «На хвилі Корсуня» Галина Добровольська на своїй сторінці у мережі “Фейсбук”.

- Нам подарували диктофон. Ось так: просто не проігнорували редакційної біди. Зателефонувала представник Фонду «МХП-Громаді» Наталія Каузак, запитала, який нам підійде... Коротенька узгоджувальна процедура — і напередодні свята Захисників та Захисниць України разом з представником «Урожаю» Наталею Короп мені вручили такий життєво необхідний журналістський інвентар, — розповідає медійниця. - Благодійність існує. І ми вже не раз переконувалися в тому і на власному досвіді, й на прикладі тих, чиї заклики про допомогу лунали по радіо.  

Пані Галина дякує за небайдужість Фонд "МХП-Громаді", його директорку Тетяну Волочай та  МХП. 

- Від майбутнього тижня стартуємо в роботу з новим диктофоном! Ви нас врятували, — зауважує журналістка.

Зі слів очільниці Фонду Тетяни Волочай, очолювана нею організація вже багато років співпрацює із корсунськими радійниками. Коли стало відомо про їх проблему в “МХП-Громаді” одразу ж відгукнулися.

- З корсунським радіо ми співпрацюємо вже досить тривалий час. Вони є нашими інформаційними партнерами. Їх слухають і в Корсуні, і в Лисянці, і в Каневі. Тому,  коли така біда сталася з нашими партнерами, ми вирішили їм допомогти. Всім зрозуміло, що без елементарних технічних засобів на сьогодні журналістам надзвичайно важко працювати. Відповідно ми оперативно відреагували на їх звернення, — каже пані Волочай.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору