Вперше в історії України черкащанин виграв чемпіонат світу з хіп-хопу

13 жовтня 2021, 10:38

На чемпіонаті світу з хіп-хопу, який відбувся 9 жовтня, українська команда, у складі якої виступав черкасець Максим Оробець, посіла перше місце. Про це він повідомив у коментарі "Суспільному".

Максим Оробець розповів, що до чемпіонату він активно тренувався.

- Тренувались ми з командою від початку року. Оскільки ми з різних міст, тренувальний майданчик був у Києві. Наша команда складається з трьох танцівників: я, Юджин Кулаковський з Києва, Данило Чернов із Запоріжжя, — розповідає танцюрист.

Він зазначив, що перед чемпіонатом світу, його команда навесні виграла чемпіонат України, на якому й отримали кваліфікацію на участь світовому турнірі.

- Чемпіонат світу мав відбутись в Лас-Вегасі в Америці, але через карантинні обмеження чемпіонат відбувся в онлайновому форматі. Тому нам потрібно було зі своєю офіційною програмою записати на відео виступ і надіслати їм. У чемпіонаті участь брали представники із 87 країн, а в нашій категорії було близько 40 команд. Спочатку ми пройшли у пів фінал, тобто у десятку, від чого ми насправді зраділи і здивувались, бо це вперше в історії України, і взагалі вперше Україна вийшла у фінал, не кажучи вже про перемогу, — каже Максим Оробець.

Потім, за словами Максима, тривав другий тур.

- У вересні ми відзняли виступ і 9 жовтня відбувся всесвітній чемпіонат у форматі онлайн, де у прямому ефірі всі дивились виступи і судді виставляли оцінки. В той же день, коли стали відомі результати, нас нагородили, щоправда, віртуально. Ми виграли перше місце у своїй категорії. Більш того з усіх номінацій, ми посіли друге місце у загальному обліку результатів. Для нас це дуже важливо, оскільки я вже десять років у цьому форматі виступаю. У нашій категорії друге місце посіли мексиканці, третє — росіяни, — зазначив Максим Оробець.

Він додав, що онлайновий формат відрізняється від звичайних виступів, до яких танцівники звикли.

- Різниця у таких виступах, звичайно, є. Але для нас, це добре, оскільки ми всі у рівних умовах. Перед глядачами, звісно, сильніша віддача. Це важливо, бо одним із критеріїв, за якими нас оцінювали — це емоційна подача. Тому це важко, але з іншого боку — всі в рівних умовах. Цікавіше, звісно, перед живою публікою. Тому що щороку на цей чемпіонат приїжджають близько восьми тисяч учасників, це дуже багато для такого виду змагань, — каже черкасець.

За словами Максима Оробця, на майбутнє нині важко щось планувати, а те, що може робити мінімально зараз — це навчати молоде покоління, що він і робить.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору