Вчительці з Черкас терміново потрібна матеріальна допомога

13 жовтня 2021, 10:01

Тамара Черкасова — вчителька української мови та літератури, а останні 2 роки — зарубіжної літератури. Вчити дітей — це її життя, каже сама жінка. Їй терміново необхідна фінансова допомога небайдужих, аби потрапити на операцію, щоб врятувати своє життя.

Про свій діагноз Тамара Черкасова дізналася у 2019 році: асептичний некроз голівки лівого стегна, ускладнений коксарторозом.

- Інакше кажучи, голівка мого суглоба відмирає, з часом він стирається, і я ризикую втратити можливість ходити.

- Спочатку був шок. Потім вирішила: не може бути, щоб так здалася. Почалися консультації з ортопедами щодо мого подальшого майбутнього: Київський інститут ортопедії, потім — Черкаська обласна лікарня, Золотоніська міська лікарня.В Черкасах радили негайно оперуватися, у Києві — залити гель, у Золотоноші сказали, що "ще можеш ходити — то ходи". Усі три роки я боролася з коксартрозом: вставала о 5 ранку і робила тривалі виснажливі вправи, через біль займалась плаванням (з підтримкою чоловіка ходила на річку); щоб відновити втрачений міжсуглобний колаген, пила хондопротектори. Потім йшла на роботу. Минув рік. 2020 зробила МРТ — була щаслива, бо за рік суглоб не стерся, його тримали м'язи, — пригадує вчителька.

Але взимку, на Новий 2021 рік, Тамара Черкасова захворіла на коронавірус, а коли вийшла на роботу — відчула, що не може стати на ногу. Повторне МРТ — і з'ясувалося, що від її суглоба відірвався шматок, почалися ускладнення та подальше відмирання голівки лівого стегна.

- Пропонували операцію — потрібної суми коштів не було. Самі зібрати не могли, а звертатися по допомогу до людей соромилися. Крайні пів року вже не могла без сторонньої допомоги взуватися, а з одягу носила тільки штани та кросівки. Ще в понеділок 4 жовтня я була на роботі, після 1-го уроку відчула страшний біль у лівій нозі, але ще піднялася на 3-поверх і провела один урок. Дочекалася, щоб діти вийшли з класу і, тримаючись за бильця, щоб не кульгати, зійшла донизу. Далі — лікарня, наш травматолог відразу сказав діагноз. Це підтвердило МРТ у Черкасах. Крім некрозу голівки лівого стегна, коксартроз 4 ступені, з'явилися численні тріщини. Якщо не здійснити операційне втручання зараз, є загроза відкритого перелому стегна, — розповідає черкащанка.

З усіх клінік на позапланову термінову операцію погодилась тільки "Лігамента" (м.Черкаси). Згідно з виставленим рахунком, вартість ендопротезу склала 110 тисяч, доопераційного обстеження - 5 тисяч грн, послуги клініки - 50 тисяч. Крім цього післяопераційна реабілітація - 15 000 грн. Усього потрібно близько 180 тисяч гривень.

- За два роки моєї боротьби з цією хворобою нам з чоловіком вдалося заощадити і скласти на моє лікування 86 тисяч гривень. Гірко визнавати, але не вистачає нам 94 000 грн, а часу зовсім немає. Операцію поставили позапланово на 18 жовтня. Я пропрацювала все життя і завжди проблеми вирішували самостійно! Але зараз змушена звертатися до Вас по допомогу. Дуже хочу ходити, люблю свою роботу, хочу вчити дітей та жити повноцінним життям, — просить Тамара Черкасова. - Більше звернутися немає до кого. Дві рідні сестри — пенсіонерки віком 61-62 роки. Чоловік працює водієм і отримує 7-8 тисяч гривень щомісяця.

Небайдужі можуть підтримати матеріально Тамару Черкасову, перерахувавши кошти на ці реквізити:

  • Рахунок: 26208697032907I;
  • IBAN: UA323052990000026208697032907;
  • Приватбанк: 4149 4991 3022 3587.

Одержувач — Черкасова Тамара Олександрівна, телефон +38063 902 1977.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору