Волонтери закликають черкащан не здавати собак до притулку

16 лютого 2019, 12:25

Волонтери Черкаського міського товариства захисту тварин "Друг" закликають містян не здавати домашніх тварин до притулку. Це величезний стрес для таких собак, від якого вони навіть можуть померти.

- Зараз черговий період ажіотажу і дзвінків з проханням забрати домашню собаку в притулок. Ми в черговий раз нагадуємо, що притулок - це не рай для тварин. Волонтери намагаються максимально поліпшити умови утримання тварин і якість їх життя, але це ніколи не зможе зрівнятися з життям в родині, - зазначають волонтери.

Вони закликають черкащан бути відповідальними господарями.

Що робити, якщо вам необхідно виїхати (найчастіше дзвінки про виїзд закордон надовго або назавжди):

1. Починайте шукати нову домівку для тварини якомога раніше. Не за тиждень або день до від'їзду, а як тільки дізналися про такі важливі зміни свого життя. Чим раніше почати шукати, тим більше шансів прилаштувати в "добрі руки".

2. Обдзвоніть всіх друзів і родичів. Це найефективніший і менш стресовий для тварини метод - віддати тварину людям, які його знають. Але не нав'язуйте улюбленця, переконайтеся, що людина готова піклуватися про нього і розуміє всю відповідальність.

3. Розмістіть оголошення в соцмережах, спеціалізованих групах, а також на сайтах з оголошеннями. Це також хороший спосіб знайти нових господарів для вашого улюбленця.

- Не залишайте своїх улюбленців на вулиці і не здавайте їх до притулків, - наголошують у товаристві захисту тварин.

Коментарі

Черкащанка сказав:

Оце такої! Вперше у житті чую, як ВОЛОНТЕРИ просять не здавати собак у притулок! А куди здавати, отим безпорадним депутатам у міську раду, які не можуть побудувати для тварин нормальні, цивілізовані вольєри, щоб не шукати добрих людей узимку та взивати до милосердя, бо собаки змерзли та хочуть їсти? Ціни ростуть,тут хоч себе прогодувати,приходиться розлучатися із твариною, а ніхто не бере. То ЩО робити? А тепер ще й волонтери не беруть. Тоді на вулицю. Може, коли назбирається багато “стресових собак”, ВОНИ щось вирішать?…

Вгору