Волонтери отримали нагороди від “МХП-Громаді” (ВІДЕО)

07 грудня 2021, 13:21

Благодійний фонд "МХП-Громаді" привітав своїх корпоративних волонтерів зі святом. Урочистості відбулися 3 грудня в Києві.

25 людям, які протягом цього року допомагали у реалізації проєктів від "МХП-Громаді", подарували відзнаки "Волонтер року" та набори меду від партнерів МХП.

- Усі вони є представниками різних підприємств з регіонів, де присутні потужності МХП. Для них це можливість зібратись разом, побачитись, поспілкуватись, обмінятись ідеями та вкотре переконатись, що бажання робити добрі справи об’єднує, незалежно від місця проживання, - розповіли у фонді.На свято запросили засновницю і керівницю Української волонтерської служби Анну Бондаренко. Вона розказала про історію виникнення волонтерства та його розвиток і поширення зараз. За статистикою 90% людей хоч раз у своєму житті волонтерили, а 15% з них займаються цим постійно.

- Звісно, в Америці волонтерський рух більш популярний, ніж в Європі чи в Україні. Тож, нам є куди рухатись! І, по секрету, Тетяна Волочай, директорка фонду "МХП-Громаді", розповіла, що в планах зробити таку церемонію щорічною, - повідомляють в "МХП-Громаді".

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору