Дахнівчани нарікають на роботу 31 маршрутки і просять запустити тролейбуси

07 грудня 2021, 12:50

Доїхати на роботу – проблема, повернутися додому – проблема. Жителі Дахнівки нарікають на погане транспортне сполучення мікрорайону з містом. Точніше, практично повну його відсутність. До їхньої периферії доїздить всього один автобусний маршрут – 31-ий. Та й той часто не дотримується графіку чи ламається. Зимове очікування на зупинках по 30-40 хвилин, інформує vikka.ua.

Раніше у Дахнівку їздив 14 маршрут, але ніхто з перевізників його брати не хоче. Говорять - нерентабельний. У мерії повпливати на приватних перевізників не можуть, радять натомість зачекати поки послабляться карантинні вимоги.

На думку дахнівчан, якщо вже чиновники не мають важелів впливу на приватників, то треба запускати муніципальний транспорт. Місткі тролейбуси допомогли б розв'язати транспортну проблему мікрорайону, особливо для категорійних пасажирів.

Тралію у Дахнівку не подаватимуть, говорять у профільному департамені, бо для цього треба будувати окрему підстанцію, а це - більше 20 млн грн. Натомість у планах транспортників - закупити 8 тролейбусів на автономному ходу. Вони можуть проїхати 20 км без підзарядки.

Якщо у бюджет на наступний рік внесуть цей пункт у Програму розвитку електротранспорту, то у Дахнівку продовжать тролейбусний маршрут безконтактної мережі.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору