Вокалістів Черкащини запрошують подавати заявки на здобуття обласної премії імені Порфирія Демуцького

17 січня 2021, 18:36

Управління культури та охорони культурної спадщини Черкаської ОДА продовжує збір заявок на присвоєння обласної премії імені Порфирія Демуцького в галузі аматорської художньої творчості. Премія присуджується раз на рік в обсязі 50 000 грн.

Переможців конкурсу визначають у трьох номінаціях

  • перша – аматорські академічні, народні хори;
  • друга – вокальні ансамблі та ансамблі малих форм;
  • третя – фольклорні колективи.

Організація, яка висуває кандидатуру на здобуття премії, подає до конкурсної комісії такі документи:

1) Офіційне подання з формулюванням позиції та її короткою мотивацією;

2) творча характеристика виконавця (колективу) з наданням інформації про творчу діяльність, участь та досягнення в обласних, всеукраїнських, міжнародних заходах;

3) відеоматеріали чотирьох творів та матеріали із висвітленням діяльності виконавця (колективу рецензії та відгуки, опубліковані в пресі (якщо такі є).

Обов’язковою умовою конкурсу є наявність творів Порфирія Демуцького у репертуарі претендентів на здобуття обласної премії.

Заявки приймають до 22 січня 2021 за адресою: [email protected] Обов’язково необхідно надсилати подання та характеристики в пареровому формані на адресу: м. Черкаси, бул Шевченка, 185 Управління культури та охорони культурної спадщини Черкаської ОДА.

Переможцям конкурсу в кожній номінації присвоюється звання «Лауреат обласної премії імені Порфирія Демуцького», вручається Диплом і грошова винагорода.Детальну інформацію та Положення про премію можна знайти ТУТ.

Обласна премія імені Порфирія Демуцького заснована у 2004 році Черкаською обласною радою спільно з Черкаською обласною державною адміністрацією з метою збереження аматорського мистецтва Черкащини, унікальних надбань народної пісенної творчості, їх розвитку та популяризації.

За інформацією пресслужби Черкаської ОДА

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору