Воював під Соледаром і Бахмутом: тракторист черкаського лісгоспу захищає країну від окупантів

21 лютого 2023, 11:43

Виважений, цілеспрямований, зразковий сім’янин, лісівник, а наразі захисник України - Іван Лукашик. Йому 36 років. До війни працював трактористом Свидівського лісництва філії "Черкаське лісове господарство" ДП "Ліси України".

Коли росія вторглась в Україну, 24 лютого без роздумів пішов воювати. Служить у 118 окремій бригаді ТРО. Обороняв Україну під Соледаром, Бахмутом. Брав участь у найзапекліших боях.

У Івана є дружина Наталія та двоє дітей. Вони чекають його вдома, а він захищає їх спокій на передовій. До рішення чоловіка піти воювати сімʼя поставилась з розумінням. Знали, що вдома відсиджуватись не буде.

У батьків Івана Лукашика - троє синів. Всі вони зараз боронять Україну на передовій.

"Найважче на війні - коли гинуть кращі. У такі моменти у мені зʼявляється злість і бажання помститися за побратимів. Так налаштовую себе на Перемогу!", - розповідає захисник.

Іван - гарний господар. Сам побудував дім, в якому живе його сімʼя. Каже, що будівництво - його хоббі, допомагає зосередитись і привести в порядок думки.

Найбільше сумує за сімʼєю, дітьми. Любить дитячий сміх, але на війні - зовсім інші звуки. Часто згадує воїн і про роботу.

"Люблю свою роботу, ліс, природу. Сподіваюсь, що після перемоги повернусь на своє звичне робоче місце. Але загадувати наперед не хочу. Спочатку потрібно перемогти, а потім будемо будувати плани", - каже Іван.

За інформацією Центрального лісового офісу

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Ніна :

Слава ГЕРОЯМ України

Вгору