Це знущання: у Черкасах просять скасувати екзамен для фармацевтів медакадемії

21 лютого 2023, 12:22

У Черкасах зареєстрували петицію з проханням відмінити екзамен "КРОК" 2023 року для фармацевтів другого та третього курсу медичної академії.

За словами автора петиції, воєнний стан та епідемія коронавірусу не дали змоги студентам навчатися на очній формі.

"Це знущання над дітьми, вони толком не встигли підготуватись і, тим паче, щось вивчити. Якщо не відмінити, то хоча б знизити відсоток набраних балів з 70-75 до 50 для того, щоб отримали дипломи", - йдеться в тексті.

Пітримати петицію можна ТУТ.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Євгенія :

студентку, яка є автором петиції керівництво навчального закладу “Черкаська медична академія” збирається відрахувати за її дії. Це що за совок в 2023 році, де країна, здавалося б, має підтримувати активні позіції молоді. Я розумію, що подібні дії можуть викликати певні проблеми, але навряд такого рівня, щоб паплюжити майбутнє дітей. Я сподіваюся, що на ці дії звернуть увагу

Наталя :

Не зрозуміла: вони що, хочуть одержати дипломи, не маючи відповідних знань? І потім брати участь у лікуванні людей?

Марина :

Фармацевти не лікують людей

студент :

“Черкаська медична академія обосралася в наданні знань. якби не питиція все тихо пройшлоб .чи стоїть в такому закладі навчатися

Олександр :

А яка якість цих спеціалістів буде, ви подумали?

Марія :

То може і не треба йти на фармацевта, ?)

Марія :

Відраховувати і агресувати нетреба, бо кожен має право на власну думку, але прийняти рішення мають вповноважені люди. А чого паритись? Може без диплому візьмуть, хто там буде дивитись на той диплом? А рецепти і вкладиці в комп’ютері покупцю зачитають а й добре. Роздули проблему.

Юрій :

В інших медзакладах здають без ніяких знижок, а тут з’явилась неуч і строче петицію. Фармацевти не лікують, вони тільки “втюхують” нам ліки які лікують. То ж хай мають хист не тільки продати, а й навчатись відповідно до державного стандарту. А не підготувалась то обирай професію відповідно до своїх можливостей. І совок тут ні до чого, поїдь в Європу, там одразу “дослухаються” до такої петиції і не будуть збиратись відраховувати за петицію, а одразу виженуть поганою мітлою, бо недолугі нікому ні в якій професії непотрібні.

Ольга :

Юрій, згідна з вами повністю.Хто хоче мати знання, ні війна ., ні ковід не перешкода.

студент :

потрібно розібратися як качественно проводили онлайн заняття чи взагалі їх проводили.Хто розбірався.Якщо студенти пішли на такий крок, значить щось не так

Леся :

Не можуть вчитись можна їм дозволити ще рік. чи додаткову перездачу. Але я не хочу щоб некк фармацевт працював в аптеці і радив мені аналог ліків.

Світлана :

Фармацевт – це фахівець в галузі виготовлення, дослідження та продажу ліків. Це людина, до якої ми звертаємося за допомогою при захворюванні, коли немає можливості проконсультуватися у лікаря. Він повинен мати відповідні знання і навички, а не проплачений диплом. Не можеш здати – бери академку і готуйся на наступний рік.

Вгору