Водія, який збив маленьку уманчанку, уже двічі позбавляли прав

29 жовтня 2015, 18:50

Безымянный6-424x296

За останні чотири роки Володимир Крицький, який збив 5-річну уманчанку, чотири рази ніс адміністративну відповідальність за водіння транспорту у нетверезому стані. Про це кореспонденту УНН-Центр стало відомо з неофіційних джерел.

22-річного горе-водія було оголошено в розшук. Менше ніж за добу 27 жовтня правоохоронці знайшли його за місцем проживання у селі Родниківка Уманського району. Проте зараз хлопець перебуває вдома.

На даний час Уманський міськрайонний суд буде приймати рішення щодо міри запобіжного заходу до Володимира Крицького. Правоохоронці звернулися до представників Феміди із клопотанням про обрання запобіжного заходу особисте зобов’язання.

- Максимальна міра запобіжного заходу, яке передбачає стаття даного правопорушння (ст. 286,ч.1), це особисте зобов’язання. На даний час підготовлені матеріали, направлені до суду для обрання міри запобіжного заходу. Затриманий знаходиться вдома, - повідомила речник Уманського МВ УМВС України в Черкаській області Леся Усенко.

Із 2011 року Володимира Крицького 4 рази притягували до адміністративної відповідальності за керування транспортом у нетверезому стані. Його двічі позбавляли прав: у 2011 році на 2 роки; у 2012 - на 3 роки.

Водночас рідні збитої дитини просять небайдужих допомогти грішми на її лікування. 

Коментарі

Вгору