Вода у Тясмині не відповідає нормам за мікробіологічними показниками

12 вересня 2018, 15:38

 Вода у Тясмині не відповідає нормам за мікробіологічними показниками

Третього вересня у Смілі у місці масового відпочинку, яке знаходиться за адресою вул. Ротондівська, були проведені чергові дослідження проб води. За результатами досліджень, було встановлено, що вода у Тясмині за мікробіологічними показниками не відповідає нормативним значенням, інформує "Сміла".

У пробах, відібраних у зоні купання та за 100 м нижче зони купання індекс ЛКП (лактозопозитивних кишкових паличок) склав 24 000 в 1дм³ води. Норма ж – не більше 5000 в 1дм³ води.

Тож, вода у річці не відповідає вимогам д. 11 «Державних санітарних правил  планування та забудови населених пунктів» №173 від 19.06.1996 р. У зв’язку з цим купатися у річці  не рекомендовано.

Пупсік сказав:

Там не те що купатися заборонено, а знаходиться поблизу річки небезпечно. Вона воняє, корови та собаки воду з неї не п’ють, вода чорна як земля. Це в с. Хацьки вниз по течії квлометрів 7.

Валентина сказав:

Тясмин гине… Біля кооперативу “Тясмин” попадали великі дерева перегородили річку,яка обростає очеретом… І нікому діла немає… Народ би і сам витяг,але треба трактора,бо дерева дуже великі…Хотілось би знати,хто відповідає за стан Тясмина???

Вгору