Власник квіткових павільйонів переніс їх на інше місце біля черкаського драмтеатру

01 лютого 2017, 19:16

462x282-images-news-012017-899f4238894ef81f3e7d91fb01541cf0

Біля Черкаського обласного драматичного театру з’явилися нові тимчасові споруди. Як виявилося, це скоріше «нові-старі» квіткові павільйони, які офіційно зареєстровані на дружину приватного підприємця, екс-депутата міськради Петра Чернявського, пише Вичерпно.

Наприкінці минулого року він був змушений розпочати демонтаж ТС, оскільки вона заважала проводити будівельні роботи в театрі.

Однак, як виявилося, далеко прибирати квітковий павільйон його власник не збирався і вирішив його так само розмістити неподалік від театральної будівлі. Хоча до цього Петро Чернявський відзначав, що павільйон буде перенесено на місце, яке визначить Черкаська міська рада.

Проте жодних погоджувальних документів, як повідомив у коментарі виданню «Вичерпно» керівник управління інспектування Олександр Давиденко, він не отримував.

- Він переносить у незаконний спосіб, ні з ким не погодивши. Те, що він робить — повне баззаконня, — сказав Олександр Давиденко і додав, що вони притягуватимуть його до адміністративної відповідальності.

За самовільне перенесення квіткових кіосків підприємець заплатить штраф від 850 грн до 1700 грн.

Сьогодні зранку пані Чернявську вже викликали на розмову до управління.

Коментарі

Вгору