Власник 26,6% акцій «Черкасиобленерго» просить змінити керівника через спроби збанкрутувати компанію

25 вересня 2015, 07:34

черкасиобленерго

Компанія Garensia Enterprises Limited (Кіпр), пов’язана з групою «Енергетичний стандарт» російського бізнесмена Костянтина Григоришина, звернулася до Фонду державного майна України (ФДМ) з проханням змінити керівника ПАТ «Черкасиобленерго» на зборах 25 вересня.

Як йдеться в листі, текст якого має агентство Інтерфакс-Україна, зараз ФДМ планує голосувати за збереження Світлани Кузьмінської на посту в.о. голови правління «Черкасиобленерго», що, на думку Garensia, неприпустимо.

«Дії С. Кузьмінської, починаючи з квітня 2015 року (а саме, призначення її в.о. правління) і до сьогоднішнього дня, спрямовані на досягнення єдиної мети – доведення ПАТ «Черкасиобленерго» до банкрутства. Сама Кузьмінська є представником ПрАТ «ХК «Енергомережа», ділова репутація якої сумнівна через численні скандали», – йдеться в листі.

У Garensia вважають, що Світлана Кузьмінська виводить кошти з «Черкасиобленерго» і створює штучну заборгованість компанії перед структурами, пов’язаними з «Енергомережею».

Як повідомлялося з посиланням на матеріали планової перевірки «Запоріжжяобленерго» НКРЕКУ за 2014 рік, компанія незаконно переуступив ПрАТ «ХК «Енергомережа» право вимоги боргів за електроенергію на загальну суму 346 291 000 грн.

Державі належить 46% «Черкасиобленерго», контрольованому державою ПрАТ «УкрЕСКО» – 25%.

Коментарі

Вгору