Вітання Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова з Днем Перемоги

09 травня 2014, 10:15

Колегія Міністерства внутрішніх справ України та я особисто щиро вітаємо вас і весь особовий склад ветеранів органів та підрозділів внутрішніх справ з нагоди знаменного свята – 69-ої річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні!

День перемоги назавжди залишиться днем нашого національного тріумфу, символом героїчного минулого українського народу.

Стійкість, мужність та самовідданість старшого покоління на полях битв і на трудовому фронті в ім’я перемоги над фашизмом – це істинний приклад патріотизму для нащадків. Цього славного дня ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна. Низько вклоняємося та висловлюємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки.

Ми славимо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога. Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні, якої не знало людство.

Ми у вічному боргу перед вами за обірвану війною юність, за зразок мужності, силу духу та самопожертву, виявлені боях за рідну землю.

Шановні ветерани! Бажаємо вам міцного здоров’я та чудового настрою. Нехай цього святого для всіх нас дня, не болять ваші рани. Хай щастя та радість не переводяться в ваших оселях!

Міністр внутрішніх справ України А.Б.Аваков

Поділитись

Коментарі

Вгору