Віталій Ільченко подав документи для реєстрації кандидатом на посаду Черкаського міського голови (відео)

25 вересня 2020, 10:55

Віталій Ільченко подав документи 24 вересня до Територіальної виборчої комісії для реєстрації його кандидатом на посаду Черкаського міського голови і його команди. На виході із Черкаської міської ради він продемонстрував своїм прихильникам і членам команди відповідне свідоцтво.

– Пане Віталію, вітаємо Вас з цим рішучим кроком. Від видавництва хочу подарувати Вам книгу «Черкаси : Пазли» з дарчим написом автора і побажати, щоб Ви зібрали воєдино пазли соціального, економічного, культурного життя міста і написали новітню історію сучасного, успішного міста Черкаси! – побажала видавець Ольга Вовчок.

– Тільки ми будемо робити це разом! – зазначив Віталій Ільченко.

– Я хочу презентувати Вам, як нашому лідеру цю карту оперативних змін. Зробимо Черкаси кращими! – приєдналася до привітань Анна Тарапата, яка входить в першу десятку команди «Слуга народу» на майбутніх виборах.

– Зробимо разом! – підтверив лідер.

Далі майбутній кандидат на посаду Черкаського міського голови Віталій Ільченко проголосував задекларовані кроки:

– З сьогоднішнього дня починається наша запекла боротьба з корупцією у владі, за зниження тарифів, за створення нових робочих місць і за процвітання нашого міста.

Його соратник, Василь Мойсеєнко, продовжує думку:

– Сьогодні важливий день нашого міста: команда Віталія Ільченка розпочинає свій передвиборчий марафон. Сподіваюсь, що він буде успішним і стратегічні цілі, окреслені нашою командою будуть реалізовані.

– Наша команда вже неодноразова задекларувала ті зміни і презентувала своє бачення розвитку Черкас. Сьогодні вперше ми отримали вже офіційне підґрунтя для старту, для початку роботи. Тому я думаю, що з такою командою, з кандидатом Ільченком все вийде і Черкаси будуть вибором кожного, – підтримує спільну позицію Анастасія Чубіна і передає слово ще одному пердставнику майбутніх кандидатів Зе-команди Юрію Котолупу:

– Ми знаємо історію нашого міста та з сьогоднішнього дня починається написання нової історії. З подачі заяви Віталієм Ільченком про реєстрацію нашої команди починається історія успішного міста Черкаси!Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору