Мешканці одного з районів Черкас об’єдналися у волонтерську організацію

25 вересня 2020, 10:35

Днями у Черкасах представили «Ветерансько-волонтерську організацію Дніпровського району. Вона зосередить свою увагу на потребах малозабезпечених громадян, військових та ветеранів ООС.

Уже сьогодні в її активі – більше десятка активістів. Як і планувалося, вони опікуватимуться вразливими категоріями населення, надаватимуть психологічну підтримку ветеранам і військовим та організовуватимуть для них допомогу. Зокрема, волонтери займатимуться плетінням маскувальних сіток. Крім того, для всіх охочих відпочити духовно, в організації діятиме капличка. Вона названа на честь ікони Божої Матері Покриваюча. Про такий своєрідний релігійний куточок давно мріяли місцеві ветерани.

Почесними гостями на заході стали представники ВО «ЧЕРКАЩАНИ», які всіляко сприяли створенню організації, забезпечили її приміщенням, організували в ньому ремонт  та надали необхідні ресурси. Від команди на заході були присутні Владислав Пустовар, Іван Сухарьков, Віктор Беззубенко та Олег Петренко.

- Вже зроблено чимало для того, аби ця організація запрацювала, і це вже значне досягнення. Попереду ще багато роботи – і  в самих волонтерів, і в нас. Наша команда і надалі планує активно з ними співпрацювати. Наступним кроком стане переобладнання головного входу в приміщення, - розповів депутат міської ради від Дніпровського мікрорайону Іван Сухарьков.

– Я вже тривалий час співпрацюю з волонтерами і розумію, наскільки це важливо, – каже настоятель каплиці протоієрей Ігор Ярославський. – Сюди може прийти кожен, хто відчуває в цьому потребу.

Окрім того, що допомагають якимось матеріальними речами, такі організації додають сили та впевненості нашим воїнам, – говорить один із найактивніших волонтерів закладу, ветеран АТО Юрій Потапенко.

– Така допомога була важливою ще з 2014 року, і досі не втрачає актуальності, – каже він. – Потреби змінюються, але моральна підтримка важлива завжди.

Кандидат на посаду міського голови від «Черкащан» Владислав Пустовар додає: на його думку, такі організації мають з’явитися в кожному районі міста, щоб через них містяни мали можливість «спілкуватися» із владою, приходити, звертатися, озвучувати свої проблеми. Також усі охочі мають можливість долучитися та допомогти нашим військовим.

- Зараз тут все аскетично, по-простому, але душевно і дуже тепло. Маю надію, що це лише початок, - додав Владислав Володимирович.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору