Віталій Ільченко і команда «Слуг народу» привітала освітян зі святом

04 жовтня 2020, 11:00

Напередодні  Дня вчителя черкаська команда  партії «Слуга народу» провела низку зустрічей із педагогами і привітала їх зі святом. У вітальному слові кандидат у міські голови міста Черкаси  Віталій Ільченко зокрема зазначив:

«День учителя - це головне свято всіх людей, які працюють у сфері освіти і потрібно зробити все можливе аби у них були гідні умови та оплата праці,  справедливе фінансування закладів освіти, пільги для учнів та студентів. Я абсолютно точно знаю, що майбутнє нашого міста – учнів, студентської молоді  в  надійних руках – в  руках вчителів з великої літери!»

Не випадково першим номером у списку кандидатів у депутати до Черкаської міської ради від партії «Слуга народу» є відомий науковець та найповажніший освітянин Черкас, перший проректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, професор кафедри державно-правових дисциплін, Василь Мойсієнко.

Розуміючи і важливість вчительської праці, і проблематику їхнього існування, члени команди Віталія Ільченка зазначили, що вкрай необхідно  відновити втрачене горде звання – вчитель, повагу і визнання цієї почесної професії.

Детальніше – дивіться у відеосюжеті*політична реклама

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору