Віртуоз-музикант дасть у Черкасах вуличний концерт

04 грудня 2014, 12:07

foto-11-670x300-1413741222-636x328

На фестивалі «Дива святого Миколая» для черкащан зіграє фіналіст шоу «Україна має талант» та учасник проекту «Х-фактор», інформує ГромЧе.

Вуличний концерт піаніста Євгенія Хмари стане черговим музичним подарунком для гостей фестивалю «Дива святого Миколая», що відбудеться у Черкасах на Театральній площі 19-20 грудня. Талановитого музиканта, що став відомим завдяки участі в проекті Х-фактор, до Черкас запросила голова Громадянського руху «За процвітання Черкащини» Наталія Нетовкіна.

– Концерт відбудеться просто неба! Завдяки цьому якнайбільше черкащан зможуть почути музику талановитого музиканта, – відзначила співорганізатор фестивалю «Дива святого Миколая», директор міського палацу молоді Ірина Тітовська. – Ми запитували, чи не буде йому холодно, однак Євгеній запевнив, що залюбки дасть для черкащан такий собі вуличний концерт.

Євгеній Хмара – легендарний український піаніст. Коли йому було лише вісім років, він познайомився із знаменитим музикантом із Франції – Дідьє Маруані. А за кілька років вже виступав з ним на одній сцені. Євгеній співпрацював із такими зірками як Олег Скрипка, Константин Меладзе, Sonique (France), Barbara Tucker (USA). Відомим віртуоз-піаніст став після участі у телевізійних шоу.

Семінари, тренінги, виставки, форуми, road show та круглі столи. Зробимо в кращому вигляді http://envoyevent.com.ua/  Для нас немає неможливого!

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору