Вільні місця на парковці АТП облради здаватимуть в оренду

24 липня 2014, 15:04

 

Підвищити ефективність роботи КП «АТП Черкаської обласної ради» хоче керівництво області. За дорученням голови обласної ради Валентини Коваленко була проведена перевірка діяльності комунального підприємства. Одразу після свого обрання на посаду Валентина Михайлівна запропонувала провести низку заходів, які дозволять економити державні кошти та обмежити безконтрольне й неефективне використання бюджетних ресурсів. Зокрема, було вирішено зменшити витрати на утримання та обслуговування КП «АТП Черкаської обласної ради», інформує прес-служба.

- За результатами першого кварталу 2014 року КП «АТП Черкаської обласної ради» потрапило до переліку семи підприємств, які спрацювали збитково. Така робота не влаштовує обласну раду. Ми намагатимемось зробити так, щоби жоден квадратний метр підприємства не використовувався марно, і щоби кожен автомобіль працював, а не просто припадав порохом у гаражі, - розповіла про результати перевірки перший заступник голови обласної ради Наталя Кравцова.

Уже вирішені всі питання щодо реалізації дев’яти автомобілів із аукціону. Це кілька «Волг», УАЗ, ЗІЛ, TOYOTA Land Gruiser, JEEP Grand Cherokee. Аукціон, який проводить Товарна біржа агропромислового комплексу центральних областей України, відбудеться 12 серпня цього року.

Також під час вивчення роботи підприємства було виявлено, що на парковці АТП є вільні місця. Їх будуть здавати в оренду, від чого підприємство також отримуватиме прибуток.

- Після обстеження ангарних приміщень з’ясувалося, що чимало площ не використовуються. Тому я внесла пропозицію здавати їх в оренду під СТО. Потенційні орендарі вже відгукнулися. Цей крок дозволить комунальному підприємству отримувати одразу кілька вигод. По-перше, це щомісячна орендна плата 10 тисяч гривень. По-друге, це якісне обслуговування автомобілів обласної ради, - говорить перший заступник голови Черкаської обласної ради.

Також була проаналізована дебіторська заборгованість перед АТП. Значні кошти підприємству заборгувала Черкаська ОДА. Перший заступник голови Черкаської ОДА Наталя Старікова поставилася із розумінням до ситуації, була проведена спільна нарада із облдержадміністрацією, вони погодилися погасити заборгованість перед АТП. До того ж, пообіцяли, що не укладатимуть угод зі сторонніми організаціями, а користуватимуться лише послугами АТП обласної ради.

- Також ми запланували й інші кроки щодо підвищення ефективності роботи комунального підприємства. Приміром, будемо здавати в почасову оренду спецтехніку, яка використовується не повний робочий день. Так, розробимо тариф, і у вільний час вантажівка АТП зможе бути використана для перевезення вантажів громадян. Крім того, було запроваджено правило економії палива. У поїздки беремо автомобілі, які використовують менше бензину. А якщо у відрядження їде багато людей, беремо не кілька машин, а сідаємо у мікроавтобус, - каже Наталя Кравцова.

Запровадження усіх цих заходів, переконані у облраді, дозволить вивести КП «АТП Черкаської обласної ради» з переліку збиткових підприємств.

Поділитись

Коментарі

Вгору