Вільні демократи вимагають зменшити кількість депутатів міської ради до 50

25 березня 2014, 22:19

Партія вільних демократів звертається до Черкаської обласної ради з пропозицією скликати позачергове засідання сесії і ухвалити рішення про зменшення кількості депутатів Черкаської міськради. За законом, таке рішення має ухвалити саме обласна рада.

Про це йдеться на сайті Партії вільних демократів.

Нині в Черкасах виборців представляють 60 депутатів: 30 обираються за партійними списками, решта – за мажоритарними округами. «Вільні демократи» вимагають зменшити склад майбутньої міської ради до 50 осіб. Позачергові вибори мера Черкас і міської ради відбудуться 25 травня 2014 року.

Такого рішення потребує громада Черкас. У владі мають відбутися зміни і ці зміни треба починати з Черкаської міськради, яка за останній рік себе повністю дискредитувала, переконані в Партії вільних демократів.

Зменшення кількості народних обранців до 50 осіб (замість 60) дозволить скоротити на 20% фінансові витрати на позачергові вибори міської ради. Завдяки цьому суттєво зменшаться витрати, які йдуть з міського бюджету на утримання депутатів міської ради: утримання приміщень, приймалень, витрат на канцтовари тощо.

Зросте оперативність ухвалення рішень. Нині, щоб зібрати кворум, необхідно 31 депутат. Навіть таку кількість подекуди важко зібрати. Три місяці - допоки в Києві стояв Майдан, «Беркут» звіряче бив людей, а снайпери розстрілювали «Небесну сотню» - міська рада жодного разу не висловила своєї позиції з цього приводу. Причина – фактично жодного разу міська рада не зібралася через відсутність кворуму. При зменшенні кількості депутатів кворум, необхідний для ухвалення рішень, буде 26 депутатів.

«Вільні демократи» вимагають негайного скликання позачергового засідання сесії обласної ради, щоб ухвалити доленосне для Черкас рішення.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору