У Черкаському земляцтві привітали Юрія Ткаченка з губернаторством

25 березня 2014, 23:00

Днями на адресу голови Черкаської обласної державної адміністрації Юрія Ткаченка надійшов лист-привітання від голови ради земляцтва Петра Шилюка. У ньому представники громадської організації Черкаського земляцтва «Шевченків край» у місті Києві вітають голову обласної державної адміністрації з призначенням на цю посаду.

Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

«Щиро вітаємо Вас з призначенням на високу й відповідальну посаду голови Черкаської обласної державної адміністрації. Наша історична земля, яка явила світу козацьку вольницю, великих державо творців та духовних геніїв, і сьогодні відіграє активну об’єднуючу й консолідуючу роль в українському суспільстві. Працьовиті, мудрі і спокійні черкасці в об’єктивно складних умовах сьогодення живуть, вирощують високі врожаї, бережуть пам’ять та славу пращурів і, разом з усім українським народом, будують молоду демократичну Українську державу.

Ми впевнені, що Ваша діяльність на Черкащині буде плідною й цікавою, сприятиме подальшому піднесенню волелюбного та чарівного Шевченкового краю, зміцненню його економічного і духовного потенціалу та поліпшенню якості життя людей.

Члени нашого Земляцтва відкриті для співпраці і, в межах своїх можливостей, завжди готові надати всебічну допомогу рідній області.

Бажаємо Вам успішної роботи, якнайповнішого втілення усіх Ваших творчих планів і задумів, спрямованих на розвиток та процвітання Шевченкового краю, та сильної і заможної Української держави», – йдеться у листі.

У свою чергу Юрій Ткаченко зазначив, що відкритий для співпраці й взаємодопомоги у подальшому формуванні національної самосвідомості українців.

«Розраховую на мудрі поради та активну участь представників Черкаського земляцтва у розвитку промислового та аграрного комплексів. Особливої уваги потребує підвищення туристичної привабливості краю. Адже він має славне минуле, багатий на унікальні пам’ятки історії та культури», – сказав він.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору