Військові комісаріати Черкащини потребують юристів та психологів

28 вересня 2016, 17:50
Фото: Про все

Фото: Про все

На Черкащині військовими комісаріатами оголошено конкурси на посади юристів та психологів. Це зумовлено великими обсягами роботи, що потребують кваліфікованого супроводження фахівцями напрямків юридичного захисту військовослужбовців та їх психологічної адаптації у цивільному житті.

Про це сьогодні на прес-конференції повідомив начальник Черкаського облвійськкомату Євген  Курбет.

- Юристи насамперед потрібні для вирішення нагальних питань учасників АТО. Багато випадків, коли людина пішла добровольцем на початку військових дій на Сході, демобілізувалася, повернулась на підприємство, а її місце вже зайняте, або під час служби не зберігалась заробітна плата. Це все потребує кваліфікованої допомоги юристів. Бо такі дії власників і керівників підприємств є незаконними, - розповідає військовий комісар.

За його словами, оголошено конкурс на вісім вакансій юристів. Ті, хто обійме посаду, матимуть статус державних службовців та відповідну заробітну плату, а також належний соціальний захист.

Такі ж умови чекатимуть і на психологів, посади яких також нещодавно введено при військових комісаріатах. Всі умови конкурсу розміщено на сайті Національного агентства з питань державної служби.

Усі кандидати спочатку пройдуть кваліфікаційні тести, а вже потім, коли наберуть необхідну кількість балів, будуть допущені до конкурсу.

Поділитись

Коментарі

Вгору