Військові частини вивели на полігони, щоб перевірити боєздатність Збройних Сил України

11 березня 2014, 14:18

«З метою перевірки фактичного стану боєготовності та боєздатності Збройних Сил України, рішенням Верховного Головнокомандувача вони приведені у бойову готовність «Повна». Відповідно до плану, військові частини і підрозділи вирушили на полігони для участі у навчаннях». Про це повідомив виконуючий обов’язки Міністра оборони України Ігор Тенюх в ефірі програми «Підсумки тижня» на Першому національному каналі України.

— На даний час війська вчасно вийшли на полігони та розгорнулися для відпрацювання завдань, — наголосив Ігор Тенюх. — За підсумками перевірок буде оцінена готовність Збройних Сил виконувати завдання за призначенням відповідно до Закону України «Про Збройні Сили України» та Конституції України.

За словами виконуючого обов’язки Міністра оборони України, у державі не оголошено загальну мобілізацію, але люди масово записуються добровольцями.

— Останніми днями ми спостерігаємо надзвичайно великі черги у військові комісаріати, люди готові захищати свою державу. У разі необхідності вони, звичайно, будуть затребувані, але я щиро сподіваюся, що до цього не дійде, — зазначив Ігор Тенюх.

Як підкреслив виконуючий обов’язки Міністра оборони України, керівництво держави налаштоване вирішити ситуацію, що склалася, виключно мирним, дипломатичним шляхом.

— Зараз нас підтримує весь світ, і є сподівання на вирішення питання в мирний спосіб вже найближчим часом, — наголосив Ігор Тенюх.

Вгору